Dlaczego warto

Dostępność przez 16H
Reklamy emitowane są od godz. 6:00 do 22:00 we wszystkich tramwajach dziennych (poza Twistami) oraz w 10 autobusach Solaris. Blok informacyjno-reklamowy emitujemy w cyklu 15-minutowym. W taki sposób uzyskujemy blisko 2000 emisji dziennie!


Skuteczna promocja

Reklama w CLTV to świetnie narzędzie informowania o usłudze, produkcie, wydarzeniu. Doskonale wspiera działania budujące świadomość marki. Możliwość aktualizacji spotu co tydzień pozwala na przekazanie najświeższych informacji lub przedstawienie szerokiego zakresu produktów lub usług. Dodatkowym atutem jest emisja spotu reklamowego firmy w momencie przejeżdżania autobusu lub tramwaju w pobliżu jej siedziby, co wpływa korzystnie na identyfikację firmy.

Szerokie grono odbiorców
Z częstochowskiej komunikacji miejskiej korzystają codziennie tysiące osób – mieszkańców Częstochowy i okolic, w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Tak bogaty przekrój osób oglądających reklamy w CLTV jest gwarancją dotarcia do odpowiedniego targetu oraz możliwością powiększenia grupy odbiorców Państwa usług.

Atrakcyjna forma przekazu
Wykorzystując możliwości ruchomych obrazów, tworzymy dynamiczne spoty, które znakomicie przyciągają uwagę pasażerów. Każda osoba korzystająca z miejskiej komunikacji zwykle jedzie autobusem lub tramwajem dwa razy dziennie – i dwukrotnie ogląda pełen blok informacyjno-reklamowy w CLTV, co pozwala urozmaicić sobie podróż. Dzięki temu przekaz reklam stale się utrwala, wpływając na rozpoznawalność oferty firmy.

Korzystna współpraca
Nasza oferta jest elastyczna – element kampanii dostosowujemy do wymagań Klienta. Przy nawiązaniu stałej współpracy przygotowujemy dla naszych partnerów indywidualną ofertę cenową, zawierającą korzystne warunki reklamy multimedialnej.

 

ikonki 1020x251

 

CLTV informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij