Bez kategorii
Monster High – potwory na szczycie

Monster High – potwory na szczycie

Monster High to amerykańska seria książek, filmów i produktów dla dzieci i nastolatków, wydawana przez firmę Mattel. Seria opowiada o życiu potworków uczęszczających do szkoły Monster High. Głównymi bohaterkami są: Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue, Cleo de Nile oraz Ghoulia Yelps.

Potworki mają swoje problemy – muszą walczyć ze stereotypami, prześladowaniem ze strony “normalnych” ludzi oraz zmagać się z własnymi demonami. Ale pomimo to szukają sposobu na życie pełne miłości i przyjaźni.

Monster High to uniwersum inspirowane kulturą pop i horrorami. Jest pełne humoru i pozytywnych emocji. Bohaterowie mają w sobie coś zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych czytelników/widzów. Warto poznać tę serię, bo można się wiele nauczyć o akceptacji drugiego człowieka.

Monster High: potwory, które żyją na szczycie!

Monster High to szkoła dla potworów, które żyją na szczycie! Jest to miejsce, gdzie można się uczyć, bawić i poznawać nowych przyjaciół. W szkole jest wiele różnych sal lekcyjnych, a także laboratoriów i klas specjalnych. Uczniowie mają też swoje własne domy na terenie szkoły. Monster High to miejsce, gdzie można się rozwijać i cieszyć życiem!

Monster High: potwory, które chcą zawładnąć światem!

Monster High: potwory, które chcą zawładnąć światem!

Jak to możliwe? Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy pewnego dnia naukowcy odkryli, że istnieją potwory. Od tego czasu postanowili oni zawładnąć światem, aby go uczynić lepszym miejscem dla swoich dzieci. Aby to osiągnąć, musieli stworzyć nowe rasy potworków i ich hodować, aż stały się one silniejsze i liczniejsze niż ludzie. Kiedy nadeszła pora ataku, potworki ruszyły do boju i szybko zajęły cały świat. Teraz rządzą nim one i starają się go uczynić jak najlepszym miejscem do życia dla wszystkich istot.

Monster High: potwory, które muszą się przed nami ukrywać!

Monster High to szkoła dla potworów. Uczniowie muszą się przed nami ukrywać, ponieważ są potworami. Niektóre z potworów to wampiry, wilkołaki, duchy i inne. Uczniowie Monster High mają różne problemy, ale starają się je rozwiązać.…